DAG'ART Studio Projektowe

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Witam serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Dagmara Czado i zajmuję się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Swoją przygodę z projektowaniem zaczęłam będąc jeszcze studentką architektury, którą ukończyłam na Politechnice Krakowskiej.

Moje projekty mają swoje źródło w pasji i wiedzy, które z powodzeniem łączę z preferencjami moich klientów, tak aby projektowane wnętrza w pełni spełniały ich potrzeby.

Projektuję zarówno wnętrza o mniejszych metrażach jak np. pojedyncze pomieszczenia, jak i te większe – mieszkania, domy, apartamenty, czy pomieszczenia komercyjne i użyteczności publicznej. Każdą inwestycję traktuję indywidualnie dbając o to, by funkcjonalność i ergonomia szły w parze z walorami estetycznymi i oryginalnością proponowanych rozwiązań. Lubię łączyć nowoczesne wzornictwo z elementami klasycznymi, ale to oczekiwania moich klientów decydują o ostatecznym kierunku moich projektów i ich unikatowości.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomysłu na oryginalną i funkcjonalną aranżację wnętrza, lub potrzebujecie pomocy w zobrazowaniu i realizacji swojej jego wizji - zapraszam do korzystania z moich usług.

x
social share